Mesleki Eğitimler

duyu bütünleme kursuTemas Çocuk Merkezi kurucuları olarak mesleğimize ilk başladığımız andan itibaren hedefimiz önce çocuk terapisi alanında kendi yetkinliğimizi arttırmak, sonra da yeni nesil meslektaşlarımızla bu bilgi ve deneyimimizi paylaşmak oldu.

Bu misyonla 1998 yılından bu yana, yurtdışı ve yurtiçinde aldığımız sayısız eğitimi, hizmet verdiğimiz çocuk ve ailelerimizden kazandığımız görgü ve deneyimle birleştirdik.

Uluslararası geçerliliği olan ilk kursumuzu Southern California Üniversitesi profesörlerinden Steven J. Cool ve Dr.Fzt. Yeşim Ünveren ile başlattık. Bu tarihten itibaren de durmadan eğitimlerimizin içeriğini en güncel bilgi ve uygulamalarla zenginleştirerek pediatri alanında çalışan profesyonellerimizle paylaştık.

Mezunlarımızın birçoğu kazandıkları bu temelle, bilgi ve deneyimlerine her geçen gün daha da katarak ilerliyorlar. Biz de hem gurur hem keyifle gelişimlerini takip ediyoruz.

Mesleki uygulamalarınızda;

  • Eksik olduğunuzu hissettiğiniz uygulamalarınızı zenginleştirmek,
  • Tıkandığınız durumları çözmek,
  • Teorik bilgiyi klinik uygulamaya dökmenin nasıl bir deneyim olduğunu tecrübe etmek
  • Kendi alanınızda uzmanlık kazanmak ister misiniz?

O zaman sizleri birebir çocuklarla yapılan klinik uygulamaların çok olduğu, video analizi ile derin incelemelerin yapıldığı, klinikte göreceğiniz tüm örneklerin sergilendiği eğitimlerimize bekliyoruz.

Kayıt olmak için lütfen 0530 500 12 83 no’lu telefondan bizleri arayın.

Duyu Bütünleme Terapi Kursları

Gölge Öğretmen Eğitim Programı